Youtube

Ana Sayfa Magazin Altın Kelebelek'te Diriliş Ertuğrul kazası!

Altın Kelebelek'te Diriliş Ertuğrul kazası!

Dün akşam düzenlenen ve 'En İyi Dizi' ödülünün Diriliş Ertuğrul'a verildiği Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni sonrası dizinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ ödül sonrası kendilerine konuşma hakkı verilmediği gerekçesiyle sunucu Okan Bayülgen'e sitem ederek, ödülü iade ettiğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2016 Pazartesi 18:03
Altın Kelebelek'te Diriliş Ertuğrul kazası!

"KONUŞMA HAKKIMIZIN ENGELLENMESİ MANİDAR"

Bozdağ sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı: "Yayınlandığı 3 sezon ve 65 haftadır bütün reyting gruplarda birinci olan ve reyting rekorlarını kıran, Türkiye ile birlikte 30'dan fazla ülkede yayınlanan Diriliş Ertuğrul Dizisi bileğinin hakkıyla ve siz değerli izleyicilerimizin oylarıyla haklı bir ödül daha aldı. Ödül töreni sırasında Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcısı ve Senaristi olarak bizlere ödül veren siz izleyicilerimizi selamlama ve teşekkür konuşması yapmam engellenmiştir. Her ödül alan kişiye konuşma hakkı verilirken, bizlerin bu hakkımızı kullanmamızın engellenmesini manidar buluyorum. Bu engellenmenin haklı başarımız ve siz izleyicilerimize yapılan bir nezaketsizlik olduğuna inanarak ödül törenini protesto ederek Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcı ve Senaristi olarak haklı olarak aldığımız ödülü kuliste geri iade ettim."

OKAN BAYÜLGEN'E SİTEM

"Ayrıca Programın sunucusu Okan Bayülgen'in özür yerine Türkiye ve dünyada bu kadar ilgi gören ve siz değerli izleyicilerimizin takdirini kazanan dizimizi hiç izlemediğini söyleyerek alaycı bir konuşma yapması ve bundan sonra izleyeceğini belirtmesini de nezaketten uzak bir davranış olarak değerlendiriyorum. Bütün dünyanın farkında olduğu ve konuştuğu bir dizinin yeni farkına varması Bayülgen'in kendi ayıbıdır. Mümkünse dizimizi izlemesin. Kendisinin dizimizden alacağı hiçbir kıymet değeri olamayacağını konuşması bizlere göstermiştir."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gelin adayı Hanife, Pombacı oldu!

Gelin adayı Hanife, Pombacı oldu!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık